Благодійна Організація «Міжнародний волонтерський фонд «НАШ ДІМ»

створена на початку 2020 року і функціонує в Україні. 

«НАШ ДІМ» об’єднала в собі велику групу професіоналів, правозахисників з великим досвідом роботи і соціально-активних громадян для реалізації спільних цілей і проектів. 

БО «МВФ НАШ ДІМ» сфокусована на розвиток громадянського суспільства України, підтримання значущих соціальних ініціатив, реалізації проектів з європейської та євроатлантичної інтеграції нашої країни.

Основні завдання Благодійної Організації Міжнародний волонтерський фонд «НАШ ДІМ»:

1. Робота з населенням.

Дане завдання включає в себе:

а) Інформування населення про суть і порядок роботи громадських організацій; 

б) Залучення ширших кіл громадянського і економічно-активного трудового населення України до проектів громадських організацій; 

в) Громадські організації існують на фундаменті волонтерських засад, тому надходження фінансових коштів важливо для їх якісного і безперебійного функціонування. 

Але вся фінансова звітність повинна бути прозорою і зрозумілою, для того щоб населення і бізнес продовжували надавати фінансову підтримку подібним організаціям.

2. Робота з державними органами.

Незважаючи на значну кількість офіційно зареєстрованих громадських організацій України, лише деякі з них мають дієві механізми впливу на різні інститути державного управління України та соціально-політичні події, що відбуваються в Україні.  Завданням кожної громадської організації України на сьогоднішній день є відкритий і продуктивний діалог з представниками влади, суддями, депутатами Ради і суспільно-політичними діячами України для підтримки і розвитку принципів демократичного суспільства.  Взаємне співробітництво даних представників державного управління та громадських організацій України несе в собі відчутний прогрес в життя громадянського суспільства країни.

Return to Top ▲Return to Top ▲