Наш Дім та ФРІ

11 жовтня, спільно з Фундацією Регіональних Ініціатив (ФРІ) провели першу акцію в підтримку політичних в’язнів Білорусі у Львові.

На даній акції будь-який житель міста міг підписати листівку для політичних в’язнів Білорусі. Приємний момент акції в тому, що кожен співчував і пропонував допомогу білоруському народу і політичним в’язнем. У листівках можна було написати слова підтримки, побажань та сочуствия.

Основна мета проведення акції – привернути увагу громадськості України до ситуації в Білорусі і підтримки політичних в’язнів. Ніхто і ніщо не забуте!

Наш Дім та ФРІ

Загальна ситуація з правами людини в Білорусі в 2020 році значно погіршилася за цей період, що в першу чергу пов’язано з різким збільшенням випадків політично мотивованого кримінального переслідування стосовно громадян, які беруть участь в мітингах і не підтримує режим Лукашенка.

Наш Дім та ФРІ

Протягом трьох місяців тривають затримання громадян. Кримінальне переслідування цих осіб було визнано білоруським правозахисним співтовариством політично мотивованим, а самі обвинувачені політичними ув’язненими.

Більше фото з Акції

Return to Top ▲Return to Top ▲