Білоруський кризовий центр

“Білоруський кризовий центр” у Львові

Ми, що нижче підписалися, білоруси, звертаємося до мера міста Львова.

Інформація про обговорення закупівлі в Білорусі продукції МАЗ, викликало у нас подив і обурення.
Справа в тому, що в Білорусі зараз відбуваються наймасовіші політичні репресії в Європі за останні 40 років.

Ось уже більше п’яти місяців громадяни продовжують виходити на протестні акції, відмовляючись визнавати офіційні підсумки президентських виборів 9 серпня 2020 року і висловлють своє обурення демонстративній жорсткості силовиків. За цей час в Білорусі було затримано більше 40 тисяч чоловік, 7 осіб убито, більше 170 чоловік визнані політв’язнями, з яких 27 жінки.

Кожен день затримуються нові люди і кожен день проходять судові справи. З Білорусі зараз змушена виїхати величезна кількість білорусів через політичні репресії. Тільки в Україну виїхало близько 60 тисяч чоловік. Весь світ з жахом дивився на насильство, яке білоруська влада використовувала, щоб придушити мирні протести після сфальсифікованих виборів.

Весь світ захоплюється мужністю білоруських громадян. В знак підтримки білоруського громадянського суспільства весь світ вводить економічні санкції проти злочинного режиму в Білорусі. Єдина країна, яка підтримує і спонсорує диктатора – це Росія.

Андрій Іванович, ми знаємо Вас як дуже досвідченого і розумного політика. Політика з проєвропейськими поглядами і цінностями. Вас люблять і Вам довіряють мешканці Львова. Завдяки і Вам, в тому числі, Львів є одним з найулюбленіших місць для відпочинку у білорусів.

Ми, білоруси, просимо Вас прийняти правильне рішення, встати на сторону білоруського народу і не спонсорувати кривавий режим.
Білоруси і Українці завжди були разом!

Живе Білорусь!
Слава Україні!

Return to Top ▲Return to Top ▲